TEL: +421 52 / 77 68 108

MOB: +421 905 263 980

PO-ŠTV 9:00-11:30 / 13:00-16:00

Naša ponuka

Strešné boxy

Máte problémi s nabytočnou batožinou? Potrebujete bezpečne prepraviť náklad?
Máme pre vás jednoduché a účinné riešenie.

Strešné nosiče

Chcete objavovať nové svety? Radi lyžujete, bicyklujete? AutoŠport Maličký Vám ponúka kvalitné nosiče nielen športového náčinia. Už pre Vás nebude problémom preprava športového náradia kdekoľvek na streche Vášho automobilu.

Autopoťahy na mieru

Dovoľte aby sme Vám ponúkli autopoťahy šité na mieru od popredného slovenského výrobcu, spoločnosti MAD. Firma s viac ako 14. ročnou skúsenosťou v automobilovom priemysle. Tieto skúsenosti Vám zaručia jedinečnú kvalitu a skvelé dizajnové prevedenie autopoťahov.

Textilné a gumové autokoberce

Textílne autokoberce nemalou mierov prispievajú k celkovému vzhľadu interiéru. Tvary kobercov sú prispôsobené interiéru Vášho vozidla a taktieťž aj úžitkovým požiadavkám (diel autokoberca pod pedálmi šoféra je spevnený).

Autokozmetika a prípravky

Naším zákazníkom ponúkame množstvo užitočných autoprípravkov pre rôzne ročné obdobia, povrchy a konkretné potreby užívateľov.

Plastové vane

Pre jednoduchšie usporiadanie Vášho batožinového priestoru vám ponukáme plastové vane. Je to plastový odliatok, zapadajúci presne do okrajov kufra Vášho automobilu. Plastové vane chránia Váš automobil pred poškodením alebo zašpinením batožinového priestoru. Sú vhodné pri prenose stavebného materiálu, farieb a pod.

Ostatné autodoplnky

Kedže kráčame s dobou a na trhu už posobíme niekoľko rokov nájdete v našej predajni ešte množstvo užitočných autodoplnokov pre Vášho miláčika. Zapracovanie všetkého sortimentu do našej web stránky by bolo takmer nemožné, preto Vás radi uvidíme osobne u nás.

Copyrights © 2020 Autosportmalicky.sk | SKYMAX.sk SKYMAX.sk - tvorba web stránky